Gratis

Operator asamblare

LEONI WIRING SYSTEMS ARAD SRL
50 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii, minim 8 clase
  • Responsabilitate si spirit de echipa
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi
  • Capacitate de integrare intr-un mediu de lucru dinamic
  • Disponibilitate pentru munca in picioare

Descrierea jobului

  • Respectarea instructiunilor de lucru specifice ariei de asamblare
  • Inserarea firelor in bloc/mufa
  • Bandajarea firelor
  • Montarea clip-urilor pe ramuri
  • Respectarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu strictete a standardelor si cerintelor de calitate
Oferta noastra:
  • Salariu motivant si bonusuri de eficienta si calitate (dupa prima luna de la angajare)
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat si gratuit
  • Ore suplimentare si de noapte platite
  • Prime de Sarbatori
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Analize medicale gratuite pentru angajare
  • Oportunitati de promovare

LEONI este un furnizor global de produse si solutii pentru gestionarea energiei si a datelor in sectorul auto si alte industrii. Lantul valoric cuprinde fire, fibre optice, cabluri standardizate, cabluri speciale si componente aferente realizate prin intermediul sistemelor de cablare dezvoltate la comanda, precum și servicii. In calitate de partener de inovatie si furnizor de solutii, LEONI isi sustine clientii cu dezvoltare accentuata si expertiza in sisteme. Grupul de companii listat pe piata are 100.000 de angajati in 30 de tari, generand vanzari consolidate in valoare de 4.1 miliarde euro in 2020.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024