Gratis

Operator Aprovizionare

ROMSTAL IMEX
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta in domeniul aprovizionarii cu marfa de la furnizori - reprezinta un avantaj;
  • Cunoasterea limbilor engleza sau italiana la nivel mediu;
  • Cunostinte operare PC;
  • Cunostinte de lucru in SAP - reprezinta un avantaj;
  • Atentie la detalii, capacitate de concentrare si de analiza.

Descrierea jobului

  • Intocmeste rapoarte, situatii privind necesarul de aprovizionare;
  • Transmite comenzile de aprovizionare catre fiecare furnizor in parte;
  • Urmareste derularea comenzilor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de aprovizionare;
  • Analizeaza confirmarile de comanda si confirmarile privind termenul de livrare;
  • Urmareste stadiul comenzilor lansate catre furnizorii alocati;
  • Verifica daca produsele si cantitatile din facturile emise de furnizori corespund cu cele comandate.

Romstal s-a dezvoltat in 25 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024