Gratis

Operator anticariat online

SC PRINTRE CARTI SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana despre care prietenii spun ca esti organizat, iti place sa lucrezi in echipa si nu ai probleme de integrare cand ajungi intr-un grup nou, acest anunt este pentru tine. Probabil, iti place munca repetitiva, pentru ca iti da predictibilitate si siguranta, dar, nu iti este teama sa iesi un pic din rutina prin relationarea cu clientul final sau prin alte activitati ce apar in cadrul echipei.
Noi îti oferim oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv unit, organizat, cu principii si valori similare.
Tinem mult ca beneficiile pe care le primesti sa fie pe masura muncii depuse. De aceea ii adaugam salariului fix si un bonus saptamanal pe baza de target. Pentru noi, sanatatea e una dintre cele mai importante beneficii. Dupa primele 2 luni de activitate beneficiezi de un abonament de sanatate la Regina Maria. Pentru un plus de confort, iti decontam abonamentul de transport public imediat ce incepi activitatea.

Candidatul ideal:
  • Este un om organizat, care vine cu dorinta dе a intra intr-o echipa care are in vedere zi dе zi sa indeplineasca targetul, si sa contribuie la planul mai mare al companiei.
  • Se poate integra fara prea mari dificultati intr-un colectiv deja format.
  • Considera ca i se potriveste o munca cu caracter repetitiv.
  • Este dispus sa relationeze cu clientii 2-4 h/zi.
  • Nu este nevoie de experienta anterioara, tot ce trebuie sa stii te invatam noi, important e ca tu sa ai baza: caracterul, corectitudinea, spiritul organizat si dorinta dе apartenenta la echipa.
  • Vii cu promisiunea ca stim sa apreciem si sa rasplatim oamenii care isi fac bine treaba.

Descrierea jobului

Sediul nostru se află pe strada Masina de Paine, nr 49-51, la 8 minute de statia de metrou Obor.

︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Responsabilitatile acestui rol sunt urmatoarele:
  • Deschiderea si procesarea retururilor zilnic
  • Preluarea zilnica a apelurilor in intervalul 16:00-18:00
  • Procesarea comenzilor si preluarea clientilor ce vin sa-si ridice comenzile de la sediul nostru
  • Alte lucruri specifice unui magazin online

Beneficii:
  • Salariu fix 3000 lei + bonus in functie de performanta echipei
  • Exista posibilitatea de mutare/promovare
  • Decontare abonament transport in comun
  • Abonament la clinicile Regina Maria
  • 50% reducere angajat la cartile anticariatului
  • Cafea si fructe.

Suntem PRINTRE CARTI, anticariat online, cumparam si vindem lunar zeci de mii de carti second hand (vechi si noi).
Servim in jur de 55.000 de clienti unici pe an. În ultimii 4 ani am avut o crestere în medie cu 75% pe an, si asta intentionăm sa facem si în 2023. Suntem o companie cu 45 de angajati full-time si un depozit de 600 mp placut de gestionat, dar si plin de provocari.
Planul pe următorii 10 ani este sa devenim un nume important pe piata de carte din Romania, sa deschidem magazine noi, si avem nevoie de oameni care isi doresc sa participe la acest plan.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024