Gratis

Operare si intermediere date (Arad)

FINPROM SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
  • cunoştinţe de operare PC
  • capacitate de analiză şi sinteză
  • capacitate de adaptare
  • atenţie distributivă şi la detaliu
  • implicare activă în îmbunătățirea performanței proprii, a activităților și sistemelor companiei
  • spirit de echipa
  • cunoasterea limbii italiene si/sau engleze constitue un avantaj

Descrierea jobului

Fiind membru al echipei noastre, te vom învăţa:
  • să introduci, prelucrezi și validezi informații în baze de date
  • să ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁analizezi informațiile din cadrul dosarelor de credite/leasing/asigurari
  • să identifici și să clasifici documentele din cadrul dosarelor
  • să analizezi dosarele și să confirmi statusul acestora, cât și urmatoarea fază de procesare

Beneficii
  • bonus de performanţă
  • card privat de sănătate
  • transport decontat cu mijloace în comun în oraşul Arad
  • cursuri de limbă italiană
  • cursuri de perfecţionare şi specializare
  • team building intern şi extern
  • evenimente FinProm

Ca și membru al holdingului Moltiply Group din Italia, FinProm oferă servicii de outsourcing pentru bănci și instituții financiare din Italia, respectiv din Luxemburg, Spania, Franta și Germania. Compania activează în domeniul serviciilor financiar-bancare online, acoperind aria împrumuturilor ipotecare și de consum personal, a polițelor de asigurare de viață, casă, auto și moto, dar și alte servicii, cum ar fi compararea online de prețuri pentru articole vândute în peste 2.700 de magazine. Pentru prelucrarea dosarelor clienților, se utilizează un sistem de gestionare a documentației digitalizate: documentele primite în format electronic sunt recunoscute, clasificate și analizate, iar comunicările și informațiile aferente acestora sunt inserate în baza de date. Cu o experiență de 16 ani în România și peste 500 de angajați, cu locații în Arad și Oradea, echipa noastră crește în continuare și dorim ca tu să faci parte din ea!

Publicat 12 Aug. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 11 Sept. 2024