Gratis

Operare PC / Secretariat / Corespondenta / Juridic

S.C.P.E.J. Zabolotnai si Murariu

Candidatul Ideal

- are cunostinte temeinice de operare PC (MS Office / Excel)
- are atentie distributiva, spirit de observatie, initiativa, capacitate de organizare si prioritizare
- este o persoana serioasa si punctuala
- are simtul umorului
- are disponibilitate de invatare a lucrurilor noi
- cunoasterea aplicatiei ExecSoft poate consitui un avantaj

Descrierea jobului

- introducere/validare date in softuri specializate;
- activitati de indosariere, arhivare, distribuire corespondenta;
- intocmire borderouri corespondenta, inscrieri in registre ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈speciale;
- redactare documente specifice activitatii de executare silita;
- relatii cu instanta, cu terti, preluare apeluri telefonice, e-mail, fax

In cadrul biroului veti intalni o echipa tanara si dinamica, caracterizata de profesionalism, care isi concentreaza eforturile in a oferi servicii de calitate in ceea ce priveste executarea silita, raspunzand cu promptitudine solicitarilor clientilor. Formata din absolventi ai facultatilor de drept si economie, echipa este completata de personal calificat, cu studii I.T., tehnice si de secretariat.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 23 Iul. 2024 Expiră 22 Aug. 2024