Gratis

Online Sales Agent

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

• Cunostinte limba Engleza
• Cunostinte bune de lucru PC, programe de tip Word, Excel, etc
• Prezinta avantaj experienta anterioara in softuri de gestiune si contabilitate
• Ideal experienta similara in vanzari in magazine online

Descrierea jobului

• Procesare comenzi magazin online si showroom
• Ofera consultanta online, prin email sau in magazin clientilor, privind produsele comercializate, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈detalii tehnice produse, detalii legate de plasarea comenzilor online, sau alte date legate de livrare sau status comenzi
• Intocmeste oferte la cererea clientilor
• Confirma stocuri cu departamentul de logistica sau furnizorii
• Programeaza livrari
• Gestioneaza procedura de retur si cea de garantii ale produselor
• Intocmeste deviz si face programari de montaj
• Emite facturi, proforme si situatii de vanzari
• Emite bonuri fiscale, raport Z casa de marcat
• Ofera consultanta post vanzare, confirmare livrari produse sau situatie de transport marfa catre clienti.

Ce oferim:
• Salariu fix: 4.300 lei
• Bonus lunar bazat pe vanzari si alte criterii de performanta
• Bonuri de masa

Locatie: • Bucuresti, zona de Nord
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.