Gratis

MUNCITORI NECALIFICATI

Sc Crisgroup Srl
10 poziții

Candidatul Ideal

APT MEDICAL
PUNCTUAL
ORGANIZAT,DISCIPLINAT
ATENTIE DISTRIBUTIVA
SA SE POATE INTEGRA USOR INTR-UN COLECTIV
SA FACA CE I SE CERE

Descrierea jobului

Angajam cu carte de munca 10 muncitori necalificati pentru lucrari santiere Ilfov/ Bucuresti.

Sediul este in Jilava Ilfov.

︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Program : 7:30 - 16:30, cu pauza de masa o ora.

Transport asigurat de companie,bonuri de masa,echipament protectie.

Domeniu de activitate unde se va desfasura munca este santiere de constructii civile si industriale,dar si la sediul firmei pe depozitari materiale de constructii.

SC CRIS GROUP SRL este o societate comercială cu răspundere limitată, înființată în anul 2008 și are ca obiect de activitate principal –Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamente sanitare.O altă activitate pe care societatea o desfășoara este construirea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii. In anul 2021, societatea a funcționat prin intermediul a trei puncte de lucru cu 49 de angajați în București și Jilava și patru puncte de lucru fără cod fiscal, in Călărași, Giurgiu, Alexandria și localitatea Dobroești din județul Ilfov.

Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 29 Iul. 2024 Expiră 28 Aug. 2024