Gratis

Muncitor Intretinere / Mentenanta

TRC PARKS

Candidatul Ideal

Scopul Postului:
  • Asigurarea bunei funcționări și întreținerii clădirilor și instalațiilor aferente, prin gestionarea mentenanței și verificărilor tehnice, realizarea de mici reparații, colaborarea cu prestatorii de servicii și menținerea în siguranță a tuturor spațiilor.
Cerințe çi competențe:
  • Studii: Minim studii medii, preferabil tehnice (electric, mecanic, construcții).
  • Experiență: Experiență anterioară în mentenanță sau în domeniul tehnic constituie un avantaj.
  • Cunoçtințe: Cunostințe de bază în domeniul instalațiilor electrice, sanitare și de construcții.
  • Aptitudini: Capacitate de a lucra în echipă, atenție la detalii, abilități de organizare și planificare.
  • Autorizări: orice autorizatie consituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități si sarcini:
  • Mentenanță si verificări obligatorii,
  • Lucrări de reparații si întreținere,
  • Supravegherea consumurilor si gestiunea utilităților,
  • Gestionarea relațiilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄cu chiriasii si predarea / preluarea spațiilor,
  • Evidența tehnică si documentația construcțiilor (Ține evidența tuturor spațiilor libere, monitorizând starea acestora și efectuând lucrări necesare de întreținere.)
Condiții de muncă:
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 08:00-16:00, cu posibilitatea de intervenție în cazuri de urgență.
  • Mediu de lucru: În interiorul clădirilor deținute/administrate și în exteriorul acestora.
Beneficii:
  • Salariu motivant.
  • Prime de sarbatori.
  • Tichete de masa.
  • Abonament medical la Regina Maria.

Grupul Transilvania Construcţii a devenit de-a lungul timpului una dintre cele mai respectate şi de succes companii de pe piaţa construcţiilor clujene. In prezent functionam ca si companie de dezvoltari si investitii imobiliare cu preponderenta in domeniul industrial.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024