Gratis

Muncitor in constructii

Novo Development Corp SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Firma de constructii angajaza muncitori calificati. Experienta in domeniul sudurii / montaj panouri sandwich / armaturi fier beton reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Programul este de luni pana vineri, intre 08:00 si 17:00. Locatia: Chitila.
Orele suplimentare se platesc separat.

Oferim stabilitate ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀si salariu atractiv.

Companie dinamica aflata intr-o crestere continua. Sediul nostru este in zona industriala Chitila Rudeni, mediul de lucru este placut si antrenant.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024