Gratis

MUNCITOR IN CONSTRUCTII DE RETEA - MAREA BRITANIE

PROCONECT DMT CONSTRUCT
5 poziții

Candidatul Ideal

Persoană serioasă, pozitivă, comunicativă;
Bune abilități de organizare.

​Cerințe minime:
Pașaport, pre-settlement și cunoașterea limbii engleze la nivel B1;
Experiența anterioară în domeniu, permisul de conducere, acreditări sau cunoștințe solide de operare a sculelor specifice (tăietoare de asfalt, maiuri compactoare, cilindri compactori) sau experiența în așternerea asfaltului constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii:
Se oferă salariu motivant și prime de obiectiv în cadrul unor proiecte de lungă durată.
Cazarea și cheltuielile, transportul ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la și de la locul de muncă sunt asigurate și plătite de către angajator.

PROCONECT DMT CONSTRUCT LTD este o companie englezească situată în Calne - Marea Britanie care activează în domeniul construcțiilor civile - instalare cabluri subterane fibră optică, inclusiv refaceri structuri rutiere.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024