Gratis

Muncitor calificat si necalificat

COSIL SERV CONSTRUCT S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru noi este atent la detalii, are o capacitate fizica si o rezistenta fizica buna, sa lucreze bine in echipa si sa fie responsabil.

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:
  • Executia lucrarilor la inaltime
  • Utilizarea echipamentului specializat
  • Respectarea normelor de siguranta
  • Lucrul in echipa
  • Intretinerea echipamentului
  • Documentarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀activitatilor

Beneficii:
  • Contract de munca individual/perioada neterminata
  • Salariu atractiv (plus plata orelor suplimentare daca este cazul)
  • Diurna de deplasare (transport ,cazare ,masa daca este cazul )
  • Masina de serviciu pentru transportul la punctele de lucru
  • Echimament omologat conform normelor impuse pentru fiecare calificare in parte
  • Bonusuri aferente capacitatii dumneavoastra de lucru

Pentru posturile de ALPINIST UTILITAR se cere act doveditor calificarii (ATESTAT). In cazul lipsei acestuia calificarea se poate face la locul de munca.

SC COSIL SERV CONSTRUCT S.R.L. pune la dispoziție pentru angajare următoarele posturi :

ALPINIST UTILITAR
MUNCITOR NECALIFICAT

Compania noastra oferă șanse egale și încurajează aplicarea tuturor persoanelor neclificate/calificate, indiferent de rasă, gen, vârstă, religie sau alte criterii protejate.

cosilservconstruct@gmail.com
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024