Gratis

Muncitor Calificat si Necalificat Tamplarie PVC

FAR EST WINDOWS SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

S.C. FAR EST WINDOWS SRL, producator tamplarie PVC, Aluminiu si geam termoizolant

Locatie: Soseaua de Centura nr 35, Domnești. Fabrica se afla langa Pasajul Domnesti pe Soseaua de Centura Bucuresti la 500 m de statia de autobuz pentru liniile STB 322,422,423.

Se asigura transport organizat de compania noastra din Bucuresti din cartierele Militari si Drumul Taberei dar si din judetele limitrofe, TELEORMAN, GIURGIU, DAMBOVITA.

​Programul de lucru este luni-vineri de la 07:45 la 16:30

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Operarea mașinilor și echipamentelor de prelucrare a profilurilor din PVC și aluminiu, tăierea și asamblarea componentelor de tâmplărie ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀conform specificațiilor tehnice, respectarea planurilor de producție și a normelor de calitate, utilizarea echipamentelor de măsurare și control pentru a asigura acuratețea prelucrărilor, configurarea și operarea utilajelor CNC.
  • Muncitorul responsabil cu înfolierea profilelor PVC pregătește materialele, operează și întreține mașinile, aplică folia, controlează calitatea produselor finite, respectă normele de siguranță și colaborează cu echipa pentru asigurarea eficienței procesului.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Beneficii non-financiare: certificări, training etc.;
  • Oportunități de dezvoltare atât profesională, cât și personală, într-un mediu profesionist și dinamic, alaturi de o echipa in plina expansiune

Lider in productia de tamplarie pvc si geam termoizolant, compania FAR EST WINDOWS este in prezent o echipa tanara, formata din peste 200 de profesioniști.

Unitatile de productie ale companiei se intind pe suprafata de peste 12.000 m² dezvoltandu-se de la an la an. Activitatea companiei este structurata in trei mari divizii: - productie tamplarie PVC; - productie geam termoizolant; - infoliere profile PVC;

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024