Gratis

Montator sisteme sticla si oglinzi

REFLEXIVE GLASS DESIGN S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce dorim de la ︌tine
  • permis categoria B- obligatoriu;
  • sa lucram si sa crestem impreuna;
  • respect reciproc;
  • integritate si onestitate;
  • capacitate de a lucra in echipa;
  • capacitatea de a lucra eficient;
  • atentie la detalii si orientarea catre rezultate cat mai bune;
  • abilitati de relationare si comunicare interpersonala;
  • disponibilitate deplasari in tara - ocazional

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine
  • organizat, punctual, responsabil si implicat;
  • atent la detalii ( tipicar )
  • capacitatea de a ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄acumula, ︈cu usurinta, cunostintele tehnice din domeniu;
  • organizat si atent la folosirea echipamentelor din dotare.

Responsabilitati:
  • montezi sisteme din sticla si oglinzi
  • te ocupi de service si mentenanta echipamentelor montate.

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant
- training la locul de munca
- posibilitatea dezvoltarii pe plan professional

Daca esti interesat asteptam CV-ul la adresa de email: contabilitate@tophome.ro sau ne puteti contacta la nr 0723599278 Lucia Stancu

REFLEXIVE GLASS DESIGN SRL oferă servicii complete și soluții personalizate pentru, inclusiv produse atipice pentru solicitări speciale. În domeniul prelucrării sticlei si a oglinzilor pentru interioare și exterioare, serviciile complete vizează : consiliere, măsurare, proiectare, realizare, transport și montaj.
Publicat 24 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 23 Aug. 2024