Gratis

Montator mobila/Manipulant marfa

AVANGARD MEBEL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte
-abilități tehnice și experiență în procesele de asamblare mobilier
-stil de munca rapid si precis
-carnet de conducere categoria B
-aptitudini tehnice, exactitate, corectitudine , concentrare, flexibilitate, independent, precizie, rezistenta la stres, forta fizica, munca in echipa

Descrierea jobului

-montarea de mobila la clienti
-verificati calitatea de asamblare a mobilierului expus
- descarca manual marfa a camionele si aducere ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pana la casa clientului

Oferim:
- salariu pe baza de perfomanta
- posibilitate pentru ore suplimentare

Firma noastra asambleaza mobila de Veleea home prin toata tara .
Publicat 14 Aug. 2024 Reactualizat 14 Aug. 2024 Expiră 13 Sept. 2024