Gratis

Montator Jaluzele/ Rolete/ Rulouri

SC CREATIVE EDGE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam persoane tehnice in domeniul de activitate: asamblare/montaj toate tipurile de jaluzele.

Cerinte:
1. Experienta in domeniu - prezinta un avantaj. Cautam persoane tehnice care au legatura cat de cat cu domeniul de activitate;
2. Permis categoria B - OBLIGATORIU!
3. Aspect placut, ingrijit;
4. Indemanatic;

Descrierea jobului

Asamblare/montare jaluzele verticale/orizontale, rulouri interioare (rolete)/exterioare, jaluzele plisate, storuri.

Oferta: 4000 lei pentru inceput.

Firma angajatoare se ocupa cu producerea/montarea produselor de decoratiuni interioare pentru ferestre.
Toate tipurile de jaluzele, rolete, rulouri, copertine, perdele, draperii pentru interior si exterior.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024