Gratis

Montator constructii metalice

Mapa Rom Invest

Candidatul Ideal

Cerințe și abilități necesare:
- Responsabilitate vis-a-vis de munca prestată și de calitatea acesteia;
- Apt pentru muncă la înălțime;
- Atenție la detalii și dexteritate;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Seriozitate și disciplină;
- Constituie un avantaj: acreditare instalator pentru sisteme fotovoltaice solare - Cod COR 741103;
- Opțional: permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Asamblarea si instalarea elementelor structurilor metalice și montajul propriu-zis al panourilor fotovoltaice pe acoperiș sau la sol;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄- Utilizarea echipamentelor de lucru din dotare (mașină de găurit, mașină de înfiletat, polizor unghiular, etc);
- Implementarea proiectului, conform planului;
- Respectarea standardelor, procedurilor și instrucțiunilor de lucru.

Program de lucru:
8 ore pe zi, Luni-Vineri;
Opțional: Poate implica deplasări (1-3 zile) în țară (zona Moldovei).

Ce îți oferim?
- Pachet salarial motivant si competitiv + bonuri ︁de masa;
- Bonus de lucrare/performanta;
- DECONTARE transport in caz de naveta;
- Cazare asigurata, in cazul deplasarii pe teritoriul tarii;
- Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara, ambitioasă si dinamica.

Suntem o companie cu capital privat exclusiv romanesc, localizata in Iasi, si activam din anul 2000.
Suntem implicati in diverse industrii precum cea a producatorilor de ambalaje din carton, a energiei, constructii si agricultura.

Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024