Gratis

Mömax Ploiesti angajeaza!

Moemax RO SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Mömax va deschide in Paulestii Noi, Ploiesti, al 6-lea magazin din Romania pe langa cele din Timisoara, Oradea, Arad, Cluj ︍️︋︃︀︍︁︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︍si Pitesti.

Mömax face parte din grupul XXXLutz. Cu peste 500 de magazine si 60.000 de angajati în Austria, Germania, Cehia, Croația, Franța, Elveția, Suedia, Slovenia, Slovacia, Bulgaria, Ungaria, Serbia și România, grupul XXXLutz este astăzi al doilea cel mai mare retailer de mobilă si decoratiuni la nivel mondial.

Mömax oferă în fiecare magazin idei moderne pentru amenajarea casei la prețuri avantajoase. Va invitam sa accesati www.moemax.ro pentru mai multe informatii !

Te asteptam sa fi colegul nostru si sa aplici pentru urmatoarele pozitii vacante:

Montator mobila ( 1 post)
Vanzator ( 3 posturi)

Descrierea jobului

Noi oferim
Salariu motivant, bonuri de masa
Comision substantial din vanzari respectiv comision pentru fiecare piesa montata
21 de zile ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de concediu de odihna pe an. Numarul zilelor de concediu de odihna creste proportional cu vechimea in Societate.
Diverse beneficii ( zile libere suplimentare, prime evenimente, etc)

Cautam doar persoane serioase, care isi doresc un loc de munca stabil, persoane harnice, implicate, comunicative si orientate spre client.

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024