Gratis

Merchandiser

sc. Loxan Atraktive srl.

Candidatul Ideal

-Bune abilitati de comunicare, organizare si gestionare a timpului;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
- Permis de conducere categoria B, minimum 2 ani vechime;
-Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
-Atenție la detalii și precizie în îndeplinirea sarcinilor;
-Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele de lucru variate.

Descrierea jobului

- Vizitarea magazinelor din ruta alocata;
- Plasarea la raft a testerelor de parfumerie; evidenta stocurilor de testere;
- Raportarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀situatiilor gasite in teren;
- Respectarea rutelor si a numarului de vizite stabilite;
- Crearea unei imagini favorabile pentru companie in relatia cu toti colaboratorii.
- In timpii ramasi participa alaturi de colegii din depozit la pregatirea comenzilor si la manipularea coletelor cu produse;
- Primeste diverse sarcini administrative care au legatura cu buna functionare a activitatii companiei.

Beneficii:
- Salariu fix;
- Posibiliatea de promovare;
- Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi ;
- Masina, telefon.

Suntem Importatori si distribuitori de produse cosmetice si de parfumerie din 1993. Avem o experienta de peste 30 de ani in domeniul produselor de ingrijire, machiaj si de parfumerie. Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, dar si pe canalele de piata modern trade si traditional.
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024