Gratis

Merchandiser - Divizie Mobila

Instore Power Provider
5 poziții

Descrierea jobului

Căutăm Merchandiser - Divizie Mobilă pentru un lider important din industria Tabacco, certificat ca Top Employer la nivel global pentru ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄al 7-lea an consecutiv.

Folosește-ți Mașina și Noi Acoperim Toate Cheltuielile!

Aplică acum și alătură-te unei echipe premiate la nivel mondial! Transformă-ți mașina într-un avantaj și câștigă alături de noi!

De ce să aplici?

  • Cheltuieli acoperite: Folosește-ți mașina pentru serviciu, iar noi decontăm carburantul și uzura;
  • Pachet salarial : salariu fix + tichete de masă;
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 07:00 - 15:30 sau 08:00 - 16:30
  • Telefon de serviciu, loc de munca stabil, contract pe durată nedeterminată și program de instruire

Căutăm candidați care:

  • Dețin permis auto categoria B și un autoturism propriu;
  • Sunt dispuși să folosească mașina în interes de serviciu;
  • Au minimum 6 luni de experiență în domeniu (Merchandiser/Lucrator Comercial/Lucrator Universal)

Responsabilități principale:

  • Aprovizionarea și aranjarea produselor la raft pentru vizibilitate optimă;
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu reprezentanții locali ai clienților și magazinelor;
  • Asigurarea prezenței constante a produselor companiei la raft și verificarea prețurilor

Aplica și descopera cum este sa faci parte dintr-o echipa premiata la nivel Mondial!

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024