Gratis

Merchandiser departament legume-fructe ecologice premium

NASUL ROSU SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta de lucru in vanzarea alimentelor premium, ideal legume si fructe,
  • Punctualitate, corectitudine, curatenie, politete (sunt patru trasaturi pe care le cautam)
  • Poseda abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții, politicos
  • Ii place sa mentina ordinea si curatenia la locul de munca.
  • Are capacitatea de a lucra în echipă si intr-o ierarhie.
  • Disponibilitate de a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători (dacă este cazul).
  • Ideal, candidatul este barbat, deoarece angajatul se va ocupa de departamentul fructe si legume ecologice si rolul sau implica si efort fizic

Descrierea jobului

Descriere si responsabilitati:
  • Asigurarea unei experiențe excelente pentru clienți prin oferirea unui serviciu de calitate și asistență la ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cumparaturi
  • Gestionarea și expunerea produselor pe rafturi, asigurându-vă că sunt bine prezentate și în conformitate cu standardele companiei,
  • Etichetarea produselor,
  • Menținerea unui mediu curat și organizat în magazin,
  • Operarea caselor de marcat și procesarea plăților într-un mod eficient și precis,
  • Participarea la inventarul anual,
  • Candidatul va raspunde de departamentul fructe/legume ecologice

Program:
  • Program 2 zile lucrate cu 2/3 zile libere + 2 weekenduri lucrate pe luna (ture fixe) - 40 de ore pe saptamana
  • Programul de lucru este de la 08:00 la 20:00 (in conditiile de mai sus)

Beneficii:
  • Tichete de masa 40 Ron/zi
  • Tichete cadou de sarbatori si de ziua nastere
  • Bonus de vanzare trimestrial in functie de performanta departamentului.
  • Achizitii produse cu discount preferential pentru angajati.
  • Decontare transport.

Compania Nasul Rosu SRL este specializata in oferirea de produse ecologice si servicii premium. Magazinul este pozitionat intr-o zona ultra-centrala a Bucurestiului este emblematic in comertul cu produse ecologice. Acesta face parte din divizia de retail, divizie care a beneficiat de o crestere continua, an de an.

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024