Gratis

MERCHANDISER BIC - ARAD

IMERSIA MULTICHANNEL AGENCY SRL

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate;
- minim sase luni experienta in mercantizarea bunurilor de larg consum;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- rezistenta fizica;
- atitudine proactiva.

Descrierea jobului

- asigura maximum de prezenta, vizibilitate, impact si accesibilitate pentru toate produsele clientuluiI;
- asigura aprovizionarea permanenta a rafturilor cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄toate produsele clientului existente in depozitele magazinului;
- asigura stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia (evitare situatii OOS);
- verifica aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
- verifica termenele de valabilitate ale produselor si le expune in functie de termene (FIFO);
- controleaza zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
- informeaza seful direct de evolutia sortimentala si a pretului produselor similare furnizate de firme concurente;
- asigura o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc”.

Imersia Multichannel Agency este o agentie full services, prezenta pe piata din Romania din anul 2009. Este membra a International Advertising Association (IAA) din 2010. Agentia are un parteneriat cu primul laborator de neuromarketing din Sud-Estul Europei, Buyer Brain. Cu o echipa tanara si devotata, de peste 40 angajati si peste 2.000 de colaboratori, imersia multichannel agency este o companie membra a grupului Whiteland. Activari in-store&out-door, merchandising, organizare evenimente, mistery shopper, cercetare de piata B2B, creatie, DTP, productie sunt doar cateva dintre serviciile prestate de imersia multichannel agency

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024