Gratis

Medici specialisti/primari

MEDIC LINE BUSINESS HEALTH SRL
50 poziții

Candidatul Ideal

Clinicile Medic Line continuă să se extindă și să își mărească echipa de medici specialiști/primari pentru toate specialitățile medicale. Suntem în căutarea de medici dedicați și pasionați, dornici să se alăture echipei noastre și să contribuie la oferirea unei îngrijiri medicale de calitate superioară.

Candidatul Ideal:
  • Studii de specialitate și certificări relevante pentru specialitatea respectivă
  • Drept de liberă practică
  • Disponibilitate pentru contract CASMB si nu numai
  • Spirit de muncă în echipă
  • Flexibilitate
  • Dedicație față de profesie și pacienți

Descrierea jobului

Avem poziții disponibile pentru toate specialitățile medicale, inclusiv, dar fără a se limita la:
  • Alergologie
  • Cardiologie
  • Dermatologie
  • Diabet zaharat, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄nutriție și boli metabolice
  • Hematologie
  • Gastroenterologie
  • Medicină internă
  • Nefrologie
  • Neurologie
  • Obstetrică-ginecologie
  • ORL (Otorinolaringologie)
  • Ortopedie
  • Pneumologie
  • Psihiatrie Pediatrică
  • Urologie
  • Oncologie
  • Radiologie
  • Stomatologie
  • Medicină de Familie (cu posibilitatea de relocare a medicilor de familie cu lista de pacienți)
  • Director medical

Beneficii:
  • Colaborare flexibilă: Posibilitatea de a opta pentru un contract de prestări servicii sau un contract individual de muncă, în funcție de preferințele și nevoile dumneavoastră.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu medical modern: Clinicile noastre sunt dotate cu echipamente de ultimă generație, oferind un mediu de lucru confortabil și eficient.
  • Program flexibil: Înțelegem importanța echilibrului dintre viața profesională și cea personală și oferim programe flexibile pentru a sprijini acest echilibru.
  • Sprijin reciproc într-un mediu profesionist și prietenos: Ne mândrim cu o cultură organizațională bazată pe respect, colaborare și sprijin reciproc, oferindu-vă un mediu de lucru plăcut și motivant

Clinicile Medic Line sunt recunoscute pentru angajamentul lor față de calitatea serviciilor medicale și grija acordată pacienților. Cu o experiență de peste 15 ani pe piața din România, ne mândrim cu un colectiv de medici profesioniști și personal de înaltă calificare. Cu echipamente moderne de ultimă generație, punem la dispoziția medicilor și pacienților noștri o gamă variată de servicii medicale performante:

  • Imagistică Medicală de Ultimă Generație: Dispunem de echipamente avansate de imagistică medicală, inclusiv RMN, CT, RX, DEXA și Mamografie, pentru diagnosticarea precisă a diferitelor afecțiuni și pentru monitorizarea progresului tratamentului.
  • Endoscopie, Colonoscopie, Bronhoscopie - FUJI: Utilizând echipamentele de înaltă calitate de la FUJI, efectuăm investigații endoscopice precise și sigure, asigurând un diagnostic corect și tratament adecvat.
  • Ecografe: Avem la dispoziție ecografe moderne, care permit medicilor noștri să efectueze investigații ultrasonografice detaliate și precise pentru diverse afecțiuni medicale.
  • EMG Natus: Pentru diagnosticarea și evaluarea afecțiunilor neurologice, utilizăm echipamentul EMG Natus, recunoscut pentru precizia și fiabilitatea sa.
  • Aparatură de bază de recuperare: Oferim o gamă completă de echipamente și facilități pentru recuperarea medicală a pacienților, sub supravegherea atentă a personalului nostru specializat.
  • Oxigenoterapie Hiperbară: Pentru tratarea anumitor afecțiuni medicale, oferim terapie cu oxigen hiperbaric, cu ajutorul unor echipamente moderne și în condiții de siguranță.
  • Farmacie
  • Spitalizare de zi

La Clinicile Medic Line, investim în tehnologie și infrastructură pentru a asigura cele mai bune condiții de lucru pentru medicii noștri și pentru a oferi pacienților noștri cea mai bună îngrijire medicală posibilă. Suntem dedicați excelenței în domeniul medical și suntem mândri să fim partenerii dumneavoastră în menținerea și îmbunătățirea stării de sănătate.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024