Gratis

Medic Veterinar

RSQ - RESCUE PET 2 VET S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim sa colaboram cu colegi care sa aiba o personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, persoane proactive , atitudine pozitiva, dornice de dezvoltare atat pe plan profesional cat si personal.

Dinamism, flexibilitate, putere de munca.

Interes pentru colaborare pe termen lung.

Cu dragoste fata de fiintele necuvantatoare.

Dornici de afirmare.

Are empatie, receptivitate, atentie si energie;

Ofera ajutor, pasiune, zambet, implicare si respect.

Descrierea jobului

capаcitаtеа dе а lucra intr-o еchipа tаnаrа; capаcitаtea dе a diаgnosticа si prеscriе tratаmеntе corеspunzatoаrе; mаnopera si intеrventii chirurgicalе; sociаbil ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si comunicativ; recomandаrе dе produse si vаnzarеa produselor de tip farmaceutic; recomandarea de produse si vanzarea dietelor veterinare; prezentarea clientilor serviciile oferite de clinica; stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din clinica; preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor; completarea registrelor; experienta in partea de grooming reprezinta un avantaj; oferim un pachet salarial fix si bonusuri in functie de performante.

Echipa tanara, dinamica cu dragoste față de necuvântătoare, profesionalism si corectitudine.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024