Gratis

MEDIC VETERINAR

CABINET VETERINAR REGAL VET BERCENI S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Esti medic veterinar si iti place ceea ce faci ? Gestionarea echipei in vederea rezolvarii cazuisticii este o activitate placuta pentru tine ? Esti un medic responsabil care nu uita de pacienti dupa ce iese din tura ?
Insemna ca esti ceea ce cautam .

Descrierea jobului

Cunoasterea lucrurilor de baza pentru a desfasura profesia de medic veterinar .
Gestionarea eficienta a cazuisticii .
Preluare pacienti , ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂consultatie , stabilire plan tratament .
Efectuare analize necesare in vederea punerii unui diagnostic .
Gestionare echipa .
Urmarirea pacientului si dupa ce acesta a parasit clinica pentru a vedea evolutia acestuia .
Noi venim cu o biblioteca de specialitate de unde poti culege informatii ,cu o cazuistica foarte diversificata , cu o experienta destul de vasta pe care suntem dornici sa o impartasim daca exista interes si nu in ultimul rand cu un salariu in functie de experienta si bonuri de masa .

REGAL VET este o clinica veterinara in continua crestere , in care punem pe primul loc bunastarea pacientului .
Incercam pe cat posibil sa avem echipamente de ultima generatie pentru a facilita rezolvarea cazuisticii .
Daca consideri ca te poti integra in aceasta echipa asteptam CV-ul tau pentru a ne cunoaste .
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024