Gratis

Medic veterinar / Tehnician veterinar in Cluj-Napoca

SC KARAVET SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Studii superioare sau medii finalizate (profil Medicina Veterinara);
  • Medic veterinar cu experienta in cabinet sau clinica.
  • Abilitati de comunicare si organizare.
  • Spirit de echipa si flexibilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Examinarea pacientilor
  • Capacitatea de a diagnostica si prescrie tratamente corespunzatoare
  • Efectuarea de manopere si interventii chirurgicale
  • Efectuarea examenelor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de laborator
  • Recomandarea de produse/diete veterinare
  • Completarea registrelor
Beneficii:
  • Lucru intr-o echipa tanara
  • Salariu atractiv cu posibilitati de marire
  • Lucru cu echipamente moderne
  • Bonusuri si prime de sarbatori
  • Cursuri pregatire profesionala continua

Clinica veterinara Karavet s-a dezvoltat si are infiintat un nou Spital Veterinar in Cluj-Napoca. Clinica de peste 14 ani, intr-o continua dezvoltare si modernizare punand accent pe cresterea calitativa a serviciilor oferite. Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati site: https://karavet.ro/
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 31 Oct. 2024