Gratis

Medic stomatolog - Belgia

CARE FORCE DENTISTRY B.V.

Candidatul Ideal

Medic Stomatolog in Antwerp, Belgia.

Ești un dentist sociabil și motivat, în căutarea unui rol într-un mediu multicultural?

Ce ne dorim de la tine:
Ești deținător de RIZIV valabil și ești specializat în îngrijirea protetică sau ai cel puțin o afinitate pentru aceasta. În plus, trebuie să ai experiență cu tratamente de canal, extracții, coroane și curățări dentare. Trebuie să ai și certificare AFCN pentru a efectua radiografii.
  • Interes pentru medii multiculturale
  • Disponibilitate full-time
  • Vorbești olandeză sau ești dispus să înveți olandeză
  • Ai finalizat studiile de stomatologie
  • Ești absolvent recent sau ai experiență în stomatologia generală
  • Ești un bun coechipier
  • Ai cunoștințe de limba olandeză la nivel B1
  • Cunoștințele de limba franceză reprezintă un avantaj
Dacă ești interesat și cauți o nouă provocare într-o locație frumoasă din capitala Belgiei, te invităm să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

Ca medic stomatolog, vei fi responsabil pentru efectuarea tratamentelor dentare generale. Vei colabora îndeaproape cu asistenții pentru a oferi cea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈mai bună îngrijire posibilă pacienților. Vei dispune de 3 scaune dentare și o bază mare de pacienți. Programul va fi stabilit prin consultare.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a învăța limba olandeză
  • Atmosferă de lucru plăcută și colegi extraordinari
  • Salariu competitiv și beneficii secundare
  • Posibilități de avansare
Candidații care aleg Care Force
  • Visează să trăiască și să lucreze în altă țară
  • Au cetățenie UE/SEE
  • Dețin o diplomă în stomatologie din UE/SEE
  • Stăpânesc limba engleză (sau franceză) la un nivel profesional complet
  • Sunt dornici să învețe olandeză printr-o Academie Lingvistică exclusivă
  • Sunt dispuși să se relocheze în Olanda în viitorul apropiat

Descrierea companiei

About us.....

Care Force Medical Recruitment based in city or Velp - the Netherlands, is specialized in the recruitment and placement of foreign doctors, dentists, nurses and caretakers for hospitals and healthcare institutions in the Netherlands and Belgium. Since its inception, Care Force Medical has successfully placed a large number of foreign healthcare professionals in the Dutch and Belgian healthcare sector. Many of them are still working in the Netherlands and Belgium today. Our services go beyond placing the right person in the right place. All activities inherent to the recruitment and operational placement of a foreign employee, including personal coaching and support in the integration in the Dutch or Belgian community, are part of our extensive services package. Care Force Medical understands people who want to broaden their horizons and who have the courage to take steps toward a higher quality of life. For more details, please check our website: https://www.care-force.com/ Interested? Then we look forward to your application!

Publicat 25 Iul. 2024 Reactualizat 24 Aug. 2024 Expiră 24 Aug. 2024