Medic specialist Plastician - Proceduri remodelare corporala

DERMA HAIR S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Buna ziua!​​
Cautăm inca un coleg la ​clinica noastră de chirurgie estetică, care sa ne ajute cu pacientii actuali ai clinicii, doritori de proceduri de slabire (abdominoplastie si liposuctie). Ne dorim un coleg medic specialist/primar plastician cu experiență în intervenții estetice și reconstructive corporale. Exceptand caracteristica profesionala, trebuie sa aiba empatie fata de pacient.

Descrierea jobului

Tot ce trebuie tu sa faci este sa te ocupi foarte bine de partea medicala chirurgicala, iar noi ne ocupam ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de restul lucrurilor administrative si de marketing.
Vei oferi consultații preoperatorii si postoperatorii in clinica noastra, iar interventia se va efectua la un spital cu sala de operatii mari.
Vei participa la producerea materialelor noastre video, iar acestea vor fi planificate astfel incat sa nu incurce in vreun fel etapele chirurgicale.
Plata se va face per comision de interventie, negociabil

Desi suntem o echipa tanara, ne focusam excesiv pe pacient si pe nevoile acestuia.
Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 4 Nov. 2024