Gratis

Medic Rezident/ Specialist Dermatologie

KEZA CLINIQUE

Candidatul Ideal

- medic rezident/ specialist dermatologie;
- experienta pe un post similar – reprezinta un avantaj;
- dorinta de a se dezvolta in domeniul esteticii faciale si corporale;
- abilitati de comunicare, promovare si vanzare produse si servicii;
- seriozitate
- flexibilitate
- amabilitate
- orientare catre client
- capacitatea de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- efectuarea tratamentelor medicale si de estetica corporala si faciala, supravegherea tratamentului;
- insusirea protocoalelor de tratament si a ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄modului de utilizare a aparaturii cu care este dotata clinica;
- promovarea catre pacienti a produselor si serviciilor oferite in cadrul clinicii;
- indeplinirea sarcinilor administrative: documentele financiar - contabile, fise de pacient, emitere documente vanzare;

BENEFICII:
- recunoastem implicarea si potentialul de dezvoltare individual al medicilor nostrii, asigurandu-le accesul la sesiuni de training, conferinte si congrese in domeniu, organizate atat in tara cat si in strainatate;

Descrierea companiei

KEZA CLINIQUE:
Activitatea se desfasoara in cadrul unei clinici de estetica faciala si corporala care ofera tratamente cu aparatura de ultima generatie;
Ne dorim in echipa noastra oameni implicati, cu initiativa, cu abilitati de vanzare si comunicare, orientati catre rezultate si pacienti, cu dorinta de dezvoltare profesionala.

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024