Gratis

Medic laborator medic analize medicale sef

SCM POLI-MED APACA

Candidatul Ideal

Iti place sa lucrezi in echipa
Ai minime cunostinte MS Office
Ai experienta anterioara (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Documentele privind desfasurarea profesiei, eliberate de autoritatile competente, in termen de valabilitate
- abilitati tehnice pentru utilizarea softului specializat de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄laborator si a echipamentelor medicale
- profesionalism in domeniul de activitate

Laborator analize medicale cu volum de lucru mediu. Program flexibil.
salariu+bonuri de masa

SCM POLI-MED APACA oferea servicii medicale intr-o gama larga de specialitati avand si laborator de analize medicale propriu.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024