Gratis

MECANIC / ELECTRICIAN - Medias

ARIONTEC SRL

Candidatul Ideal

Ce competente am dori sa detineti:
  • Studii medii de specialitate – profil tehnic; mecanic /electric
  • Experienta constituie un avantaj
  • Planificare , organizare , auto-disciplina
  • Seriozitate, atitudine proactiva

Descrierea jobului

Oferim :
  • Salar avantajos pana la 7.000 ron brut, in functie de experienta
  • Loc de munca asigurat pe termen ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀lung
  • Tichete de masa 25 RON /zi lucratoare
  • Prima de transport in valoare de 15 RON /zi
  • Ore suplimentare platite conform legislatiei

VINO SA FACI PARTE DIN ECHIPA ARIONTEC, MEREU UNITA SI ATENTA LA NEVOILE TALE !
Pentru stabilirea unui interviu asteptam Cv-urile dumneavoastra pe mail,la adresa: job@ariontec.ro, sales@ariontec.ro
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0269-841 126

Descrierea companiei

Despre noi :

  • Firma cu capital integral german
  • Cu activitate din septembrie 2007 in Medias
  • Producator de conectori industriali pentru aparatura electrocasnica de iluminat

Ariontec is part of a international German-Romanian-Slovakian group. Owned by a German shareholder. Ariontec was founded in 2007 in Medias and operates in the field of assembling electric and electronic connectors for Industrie, Automotive and Household.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024