Gratis

MECANIC DE INTRETINERE SI REPARATII

HT EST DIVISION SRL

Candidatul Ideal

Experienta pe un post similar constituie un avantaj.
Studii medii tehnice de specialitate (domeniile mecanic, electric, electromecanic, electrotehnic).
Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
Indemanare, precizie, rigurozitate si perseverenta.
Atentie distributiva, spirit de observatie, atentie la detalii.
Dorinta de invatare si formare profesionala.
Disponibilitate la munca pe 2 schimburi.

Descrierea jobului

Asigura intretinerea, reparatia si verificarile masinilor si utilajelor din dotarea companiei.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Ore suplimentare platite 200%.
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Tichete de masa de 40 lei/ zi.
Transport asigurat.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Companie producatoare de echipamente de uz casnic si industrial, aflata in plina dezvoltare.
Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 10 Aug. 2024 Expiră 10 Aug. 2024