Gratis

Mecanic Auto

GRUP-RUL ACTIV

Candidatul Ideal

Suntem un service autorizat R.A.R., multimarca, situat in Constanta, specializat în domeniul întreținerii și reparațiilor pentru autoturisme.

Dorim sa angajam mecanic auto care sa aiba experienta in domeniu.

In afara lucrurilor obisnuite, punem la dispozitie colegilor nostrii, intalniri de team building, spatiu incalzit pe timp de iarna ( face diferenta), abonament la cel mai mare furnizor de servicii medicale din Romania si alte aspecte pe care te lasam sa le descoperi.

Descrierea jobului

In afara lucrurilor obisnuite, punem la dispozitie colegilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂nostrii, intalniri de team building, spatiu incalzit pe timp de iarna ( face diferenta), abonament la cel mai mare furnizor de servicii medicale din Romania si alte aspecte pe care te lasam sa le descoperi.

Grup-Rul Activ este o companie specializată în servicii auto, autorizată de Registrul Auto Român (RAR), ce oferă o gamă variată de servicii de reparații și întreținere pentru autoturisme și autoutilitare. Compania pune accent pe calitatea serviciilor oferite, asigurând intervenții eficiente și profesionale pentru toate tipurile de autoturisme.

Printre serviciile oferite se numără reparații mecanice, diagnoză auto computerizată, servicii de electricitate auto, geometrie roți, schimburi de ulei și filtre, precum și revizii tehnice periodice.

Cu o echipă de specialiști bine pregătiți și echipamente moderne, compania se angajează să ofere soluții rapide și de înaltă calitate pentru orice problemă tehnică a autoturismelor.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024