Gratis

MECANIC AUTO

METROTEHNICA INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniu: minim 3 ani, de preferat in grupul VW;
  • Permis de conducere categoria B; categoria A reprezinta avantaj;
  • Competenta in executarea lucrarilor complexe de mecanica ;
  • Experienta in folosirea echipamentului de diagnosticare VAS constituie avantaj;
  • Experienta in folosirea echipamentului de geometrie auto constituie avantaj;
  • Seriozitate, responsabilitate, stabilitate;
  • Eficienta si productivitate;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Preia lucrarile de la seful de atelier;
  • Executa lucrarile de mecanica conform standardelor de marca;
  • Verifica si raspunde ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de calitatea lucrarilor efectuate;
  • Foloseste cu grija si exploateaza corect echipamentul si utilajele de lucru;
  • Respecta normele de disciplina , ordine interioara si de protectie a muncii;

Beneficii:
  • Mediu de lucru profesional, la standard de reprezentanta ;
  • Sistem de pregatire profesionala continua;
  • Pachet salarial atractiv, format din salariu de baza si bonus de performanta;

/ UNIC IMPORTATOR ŞI DISTRIBUITOR DUCATI ÎN ROMÂNIA
/ DISTRIBUITOR SI PARTENER SERVICE ŠKODA
/ PARTENER SERVICE SEAT
/ DEALER DAS WELTAUTO

Totul a început în 2003 ca o afacere de familie a unor oameni pasionaţi de maşinile SEAT. În 2011 activitatea companiei Metrotehnica s-a mărit, adăugând în portofoliul său mărcile de prestigiu: Ducati, ŠKODA și Das WeltAuto.
Dorind să contribuie într-un mod important la permanenta educare a clienţilor sai, să-i ajute cu experienţa sa, acţionând ca un consilier de încredere şi ca un partener apreciat, Metrotehnica se ghidează dupa o serie de principii de valoare:
Echipă. Suntem specializaţi şi instruiţi permanent de către producători.
Etică profesională. Nu admitem compromisuri în ceea ce priveşte etica profesională şi corectitudinea faţă de partenerii de afaceri şi angajaţi.
Entuziasm. Ne place ceea ce facem şi facem cu entuziasm ceea ce facem.
Excelenţă. Suntem responsabili şi atenti de calitatea serviciilor noastre.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024