Gratis

Mecanic Auto

AUTODIAG EXPERT CONSULT S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Minim 4 ani experienta in domeniu;
  • Calificare mecanic auto;
  • Abilitati tehnice;
  • Initiativa;
  • Seriozitate si responsabilitate in desfasurarea activitatii.

Descrierea jobului

Cunostinte:
  • Intretinere autovehicul conform date producator;
  • Inlocuire distributie;
  • Inlocuire kit ambreiaj;
  • Schimbat ulei cutii automate;
  • Diagnoze electronice si manuale;

Beneficii:
  • Oferim salariu 4000-6000 lei;
  • Cazare conditii foarte bune;
  • Echipament de protectie;
  • Transport;

Service-ul este dotat cu 4 posturi de lucru complet utilate conform standar reprezentanta. Conditii optime de lucru la nivel ridicat.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024