Gratis

MECANIC AUTO

SERVICENTER SERVICII S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui sa insumeze urmatoarele trasaturi:sa fie o persoana indemanatica si cu abilitati de a intelege ︅︅︇︍︇︍︁︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎activitatea de ︋︉︈︁︅︁︉︄​︉︎︎︆​︁︁︎︌​︋︈︍︄​︋︂︆︈︋︉︉︀︎︀︈︆service auto;

sa fie o perssoana pasionata de autoturisme si cu un grad bun de cunoastere a fenomenului auto;

sa fie o persoana cu disponibilitate de a invata si de a studia documetatia specifica;

sa fie o persoana ce sa manifeste responsabilitate fata de munca prestata;

sa fie o persoana onesta, cu disponibilitate de a munci in echipa si de a respecta ordinea ierarhica specifica postului;

Descrierea jobului

Activitatea presupune urmatoarele:
efectuarea reparatiilor stabilite prin comanda de reparatie;
pregatirea cu accesorii suplimentare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂a autoturismelor;
efectuarea probelor de drum ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀ar constitui un avantaj;
efectuarea reviziilor si a planului de intretinere periodic;
efectuarea testelor si constatarilor necesare stabilirii problemelor sesizate de clienti;

Si in plus ... tot ceea ce reprezinta mecanica, intretinerea si accesorizarea unui autoturism.

Asiguram documentatia si suportul tehnic pentru calificare specifica.

Firma noastra s-a infiintat in anul 2007 si functioneaza neintrarupt de atunci pentru a furniza servicii de calitate clientilor nostri dar si cu scopul de oferi un loc de munca motivant, stabil si competitiv tuturor salariatilor care sunt in echipa noastra.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024