Gratis

Mecanic ATV/Moto - Cluj

ASP Group East SRL

Candidatul Ideal

  • Experiență minimă de 1 an în reparații și întreținere motoare;
  • Cunoștințele de utilizare PC și diagnoză reprezintă un avantaj;
  • Seriozitate în muncă și spirit de echipă;
  • Persoană responsabilă și organizată;
  • Pasiune pentru ATV-uri/motociclete.

Descrierea jobului

Descriere job:
  • Interventie asupra unitatilor venite in service pentru reviziile periodice sau garantii;
  • Pregatire de livrare a unitatilor vandute ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀pentru clientii finali;
  • Montaj accesorii pentru unitatile vandute;

Beneficii:
  • Salariu fix + tichete de masă, bonusuri de performanță;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Atmosferă de lucru plăcută, alături de o echipă tânără;
  • Activitate de birou - program luni-vineri, 08:30-17:30;

    Sediu companiei se află în Cluj – Calea Clujului 2A Sannicoara.
    Stație D Metropolitan – la aprox 200 m
    Stația de transport local Cluj – la aprox 500 m

ASP Group East este unul dintre liderii pieței powersport din România. Portofoliul nostru cuprinde de la ATV-uri, motociclete Indian Motorcycle, snowmobile sau vehicule amfibii, până la căști, echipamente de protecție și piese de schimb, oferind peste 25 de mărci de accesorii recunoscute la nivel mondial.

ASP Group East a intrat pe piața din România în 2013. Suntem parte a concernului internațional ASP Group Distributing, unul dintre cei mai mari distribuitori din industria powersportului, cu activitate în zona Centrală și de Est a Europei.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 5 Oct. 2024