Gratis

MAȘINIST MAȘINI MOBILE

SC AUTOMOBILE DACIA SA

Candidatul Ideal

Profilul candidatului :
  • Studii medii (minimum 10 clase)
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi
  • Permis de conducere (minimum categoria B)
  • Autorizație ISCIR (constituie avantaj)
  • Experiență de lucru pe stivuitor (constituie avantaj)
Beneficii
  • Salariu motivant
  • Primă compensatorie pentru plata taxelor - 20%
  • Spor de vechime în muncă
  • Spor de noapte
  • Ore suplimentare plătite dublu
  • Tichete de masa: 40 lei/zi
  • Tichete cadou (de Crăciun și de 8 Martie)
  • Primă de vacanță, de Paște și de Crăciun
  • Primă de performanță
  • Zile libere și ajutoare financiare pentru evenimente speciale (naștere/deces)
  • Transport subvenționat
  • Masă caldă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Inițiere și perfecționare în meserie
  • Contract pe perioadă determinată, cu posibilitatea de prelungire

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei prelua, transporta și livra componente, subansamble, paleți, deșeuri sau materiale auxiliare, cu echipamentele de ridicare din dotare
  • Vei aproviziona liniile principale de fabricație cu componentele necesare producerii de vehicule

Spiritul nostru de inovare duce mobilitatea și mai departe, pentru a aduce oamenii mai aproape unii de ceilalți.

Constructor de automobile din 1898, Renault Group este prezent în peste 130 de ţări. Face parte din Alianța cu Nissan si Mitsubishi Motors și are o experiență puternică în electrificare. Mizează pe complementaritea celor cinci mărci (Renault, Dacia, Lada, Alpine și Mobilize) și propune soluții de mobilitate durabile, inovatoare pentru clienții săi. Grupul este angajat într-o transformare ambițioasă și generatoare de valoare. Acesta se concentrează pe dezvoltarea de noi tehnologii și servicii, o nouă gamă de vehicule care sunt și mai competitive, echilibrate și electrificate. În linie cu provocările de mediu, Grupul Renault își propune să obțină neutralitatea emisiilor de dioxid de carbon în Europa până în 2050.

În România, Renault Group integrează toate activitățile specifice construcției automobilului, ceea ce a condus la o performanță economică susținută și la o varietate de oferte de recrutare pentru specializări diferite: studii client, design, inginerie, testare, fabricație, logistică, comercializare, servicii de business, post-vânzare, finanțare. Grupul e lider pe piața locală cu mărcile Dacia și Renault. Cei peste 17 000 de angajați inovează în ceea ce privește produsele și bunele practici.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024