Gratis

Marketing Manager

SC Carpeta Ro Grup SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm la tine:

Pasiune pentru marketing și dorința de a face diferența! Vrem pe cineva dedicat și orientat spre rezultate.
Creativitate și inovație! Gândirea „outside the box” este un mare plus.
Competențe digitale solide! Cunoștințe bune de SEO, Google Ads și social media marketing sunt esențiale.
Analiză și adaptabilitate! Trebuie să fii capabil(ă) să interpretezi date și să ajustezi rapid strategii.
Proactivitate și eficiență! Ne dorim pe cineva care ia inițiativă și se concentrează pe rezultate.

Descrierea jobului

Ce vei face: Creezi rezultate vizibile! Vei dezvolta și implementa strategii de marketing care să crească traficul pe Carpeta.RO și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈să atragă mai mulți clienți în magazinele noastre.
Consolidezi brandul! Vei lucra pentru a menține și îmbunătăți imaginea Carpeta.RO ca lider în domeniul covoarelor și mochetelor.
Realizezi materiale captivante! Vei crea și gestiona materiale de marketing – de la postări pe rețele sociale la broșuri și bannere – care să rezoneze cu publicul nostru.
Optimizezi continuu! Vei analiza performanțele campaniilor și vei ajusta strategiile pentru a maximiza impactul fiecărei acțiuni.
Colaborezi pentru succes! Vei lucra îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a dezvolta campanii eficiente care să se reflecte în creșterea vânzărilor. Ce îți oferim:
Un rol dinamic cu impact direct! Vei avea ocazia să vezi cum munca ta influențează direct succesul companiei.
Posibilități de dezvoltare profesională! La Carpeta.RO, îți oferim oportunitatea să îți dezvolți cariera.
Pachet salarial competitiv! Valorificăm experiența și performanța ta. Dacă ești pregătit să aduci idei noi și să contribui la succesul nostru, trimite-ne CV-ul tău la hr@carpeta.ro. Devino si tu specialist! Specialist in Marketing la Carpeta!

Since 2007, Carpeta RO has been a premier provider of high-quality natural wool carpets in Romania. With stores in 10 cities across the country, we pride ourselves on offering luxurious carpets woven from the finest New Zealand wool. Additionally, we support local artisans by featuring a collection crafted from local Romanian wool. Our production facility, Moldabela, is situated in Ungheni, Republic of Moldova. Here, we blend centuries-old weaving traditions with modern technology to create exquisite carpets. Since 1980, Moldabela has upheld these traditions, passed down through generations, believing that a home becomes cozier with a soft, finely woven carpet. We know our limits and consistently surpass them. The strength and success of Carpeta RO lie in our dedicated team, who share our values and commit to the company's success. Together, we foster both personal and professional growth, continuously striving for excellence. In addition to our 10 stores across Romania, we are present on several national and international marketplaces, including emag.ro, amazon.com (as well as Amazon UK, Spain, Germany, Italy and France), Vivre, etc.

Our goal is to promote the tradition of authentic carpets worldwide, bringing the warmth and beauty of our products to homes around the world.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024