Gratis

Manipulant

ALFA BETA SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de manipulant la magazinul Alfa Beta ar trebui să aibă următoarele calități esențiale:

1. Forță fizică și rezistență: Capabil să manipuleze marfă de greutăți variate pe parcursul întregii zile.

2. Atenție la detalii: Asigură depozitarea și organizarea corectă a mărfii.

3. Capacitate de lucru în echipă: Colaborează eficient cu colegii pentru a asigura un flux de lucru armonios.

4. Punctualitate și fiabilitate: Respectă programul și este de încredere.

Descrierea jobului

Jobul de manipulant la magazinul Alfa Beta presupune aranjarea mărfii în magazin și depozit, etichetarea corectă a produselor și expunerea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀lor corespunzătoare conform cerințelor magazinului. De asemenea, manipulantul colaborează cu colegii pentru a asigura un flux eficient al mărfurilor și participă la inventarele periodice pentru gestionarea stocurilor.

Programul de lucru este organizat în ture, ceea ce oferă flexibilitate și posibilitatea de a lucra în schimburi variate. Beneficiile includ un pachet salarial atractiv, tichete de masă, precum și un mediu de lucru dinamic, cu oportunități de avansare în carieră. Această poziție oferă o oportunitate de muncă stabilă și posibilitatea dezvoltării profesionale într-un mediu prietenos.

Alfa Beta SRL este un supermarket cu o prezență îndelungată pe piață, activând din 1991. De-a lungul anilor, Alfa Beta s-a impus ca un furnizor de încredere pentru produse alimentare și de uz casnic, oferind clienților săi o gamă variată de produse la prețuri competitive. Cu o experiență vastă în domeniu, magazinul pune accent pe satisfacerea nevoilor clienților, menținând un standard ridicat de calitate și servicii. Alege echipa Alfa Beta și crește împreună cu noi într-un mediu dinamic și prietenos, unde oportunitățile de avansare și dezvoltare profesională sunt reale. Alături de noi, vei face parte dintr-o echipă care pune preț pe colaborare, calitate și satisfacerea nevoilor clienților. Fii parte din povestea noastră de succes!
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024