Manipulant Marfa Bolintin-Deal, CTPark -km 23- Autostrada A1

Schenker Logistics Romania
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinţe:
  • Personal / muncitor necalificat – cu experienţa într-un Depozit Logistic;
  • Cunostinţe în domeniul logisticii;
  • Persoană dinamică și responsabilă;
  • Disponibilitate de a lucra în depozitul din Bolintin-Deal, în 2 ture – L-V în intervalele 6:00 - 14:30 și 13:30 – 22:00.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
  • Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite;
  • Pregătirea şi ambalarea mărfurilor;
  • Încărcarea/descărcarea mărfurilor (pachete cu greutate ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de până la 20-25 kg)
  • Verificarea cantitativă şi calitativă a paleţilor de marfă.
Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv şi prietenos;
  • Acces la traininguri – în funcție de aplicabilitatea în activităţile zilnice;
  • Abonamente Bookster; Pachet - discount la furnizorii Schenker;
  • Evenimente dedicate angajaţilor.

At DB Schenker, you are part of a global logistics network that connects the world. A network that allows you to shape your career by encouraging you to contribute and truly make a difference.

With more than 74,500 colleagues worldwide, we welcome diversity and thrive on individual backgrounds, perspectives and skills. Together as one team, we are Here to move.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024