Gratis

MANIPULANT DEPOZIT

Ralcodi S.R.L.

Candidatul Ideal

Locatia depozitului: BUFTEA
Program de lucru: luni -vineri 8.30 -17.00

Cerinte:

- cunostinte operare PC si sisteme de gestiune stocuri;
- abilitati de munca in echipa;
- integritate, seriozitate si implicare;
- persoană responsabilă, ordonată, corectă;
- bune abilități de comunicare și relaționare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- incarcarea, descarcarea si manipularea marfurilor in depozit;
- verificarea marfurilor sosite in depozit;
- etichetarea si aranjarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀produselor pe rafturi
- pregatirea si verificarea marfurilor pentru expediere;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune
- intocmirea actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit;
- mentinerea standardelor de sanatate, securitate si igiena in spatiul de lucru

Beneficii:

- salariu net 4200 lei/luna
- prime de Craciun si de Paste
- decont transport.

Suntem o companie specializata in comercializarea de piese de schimb pentru utilaje de constructii utilizate in domeniul producerii, transportului si punerii in opera a betonului: statii beton, autobetoniere, pompe de beton.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024