Gratis

Manichiurista

ERA REAL ESTATE & INVESTMENT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in domeniul manichiurii.
  • Certificare sau diploma in manichiura.
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii.
  • Atentie la detalii si creativitate.
  • Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa.

Descrierea jobului

Salonul nostru de infrumusetare din Bucuresti este in cautareaunei manichiuriste talentate si pasionate pentru a se alaturaechipei noastre!

︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Responsabilitati:
  • Realizarea manichiurilor clasice, semipermanente
  • Oferirea de sfaturi si recomandari clientilor pentru ingrijireaunghiilor.
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si sterilizat.

Oferim:
  • Mediu de lucru modern si prietenos.
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala.
  • Program 3 zile pe saptamana 11 h /zi.

Daca esti o persoana pasionata de manichiura si iti doresti salucrezi intr-un salon de prestigiu din Bucuresti, te asteptam sa tealaturi echipei noastre!

Descrierea companiei

www.hair-wellness.ro
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024