Gratis

Manichiurista-Tehnician unghii - Beauty Salon Dorobanti

NEDDS BEAUTY SALON SRL

Candidatul Ideal

Salon infrumusetare angajează Manichiurista pentru a se alatura echipei noastre.

Candidatul ideal:
- Experiență anterioară în domeniul reprezinta un avantaj
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
- Cunoștințe solide despre produsele și tratamentele disponibile pe piață.
- Atitudine pozitivă și dorința de a oferi servicii de calitate superioară.

Program flexibil.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Oferirea de servicii de maniciura,pedichiura si unghii cu gel personalizate pentru clienți.
- Asigurarea unui mediu curat ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈și sigur în salon, în conformitate cu standardele de igienă și sănătate.
- Menținerea unei cunoașteri actualizate a tendințelor și tehnicilor din industria de beauty.

Beneficii:

- Mediu de lucru prietenos și profesionist.
- Oportunități de dezvoltare profesională și formare în domeniul beauty.
- Pachet salarial competitiv
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024