Gratis

Manageri vanzari zonali IKA: Cluj; Iasi

MOARA CIBIN SA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii universitare finalizate sau in curs finalizare;
  • Experienta minim 2 ani pe un post similar pe canalul de vanzari modern trade;
  • Abilitati foarte bune de comunicare, organizare si negociere;
  • Orientat/a catre rezultate, cu capacitatea de a dezvolta si implementa viziunea Morii Cibin;
  • Competente digitale (Microsoft, Teams, Zoom etc.)
  • Permis conducere categoria B;
  • Disponibilitatea la deplasari in interes de serviciu

Descrierea jobului

  • Prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
  • Prospecteaza in permanenta piata ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor in zona in care actioneaza;
  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
  • Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentiali clienti ;
  • Realizarea targetului lunar si anual (vizite si plasari secundare) conform obiectivelor stabilite de companie ;
  • Raspunde de promovarea imaginii firmei in relatiile cu clientii.
Zona de activitate:
  • Locat in Cluj Napoca cu zona: SM, MM, SJ, CJ, BN, MS, AB
  • Locat preferabil din Iasi cu zona: SV, BT, IS, NT, BC, VS

Moara Cibin S.A. este o importantă companie producătoare de produse de morărit, dulciuri și cereale pentru micul dejun, fiind unul dintre principalii jucători din acest segment de pe piata româneasca. Fondată în anul 1967, Moara Cibin are o lungă tradiţie în producţia de produse de morărit, dar și în comercializarea lor.

Moara Cibin S.A. face parte din Grupul Boromir, care are o cifră de afaceri anuală de peste 150 de milioane de euro si cuprinde 7 fabrici producatoare de dulciuri, fainuri si snack-uri, avand peste 1800 de angajați la nivel de grup.

Suntem lideri pe piața de panificație și morărit

Compania are în protofoliu produse sub 4 branduri consacrate pe piața românească:

Boromir - făinuri, mălai, turtă dulce, biscuiți, grisine, crochete, biscuiți cu cremă

Feleacul – halva, rahat, jeleuri, pufarine, ciocolată de casă, glucoză

Rommac – cereale pentru mic dejun și batoane din cereale

Moara Cibin – făină și mălai

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024