Gratis

Manager Zonal de Vanzari CONSTANTA

Global Plast Trading

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos, intr-o persoana echilibrata, proactiva, orientata spre performanta.

Pentru consolidarea realizarilor actuale si dezvoltarea directiei de business, cautam o persoana cu:
  • O persoana cu experienta in FMCG, cu rezultate semnificative;
  • Excelente abilitati de comunicare si persuasiune;
  • Buna cunoastere a tehnicilor de vanzare directa si indirecta, a tehnicilor de negociere;
  • Buna cunoastere a psihologiei clientului;
  • Bune capacitati de planificare si organizare a activitatii echipei de vanzari.

Descrierea jobului

Printre principalele atributii se numara:
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunare, trimestriale, anuale;
- Planificarea si indeplinirea agendei oamenilor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁din subordine;
- Mentinerea si imbunatirea relatiei profesionale cu clientii strategici ai companiei;
- Formarea une echipe competititive de vanzari dupa criteriile cerute de catre firma;
- Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a asigura o relatie de munca cat mai eficienta;
- Realizarea periodica a rapoartelor catre managemetul superior.

Pachet de beneficii oferit:
- Pachet salarial motivant cu parte fixa,comisioane si bonusuri de performanta;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Masina de serviciu, laptop si telefon de serviciu;
- Program de lucru Luni-Vineri in intervalul 08:30-17:30, cu o ora pauza de masa inclusa.

Global Plast s-a înființat în anul 2003, operează la nivel național și regional prin 6 depozite cu o suprafață totală de peste 15.000 mp, o echipă de peste 200 de angajați și are un portofoliu de aproximativ 3000 de articole.

Printre acestea se numară mărcile proprii Zorex, Alabala și Papelino popularizate pe site-ul nostru Gospodar.Shop

Tot din anul 2003 am dezvoltat și activitatea de export, produsele noastre fiind deja recunoscute în peste 20 țări din Europa.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024