Gratis

Manager Zona

Misavan Trading SRL

Candidatul Ideal

Recrutăm Manager zonal pentru o nouă linie de business pe care o dezvoltăm în cadrul companiei.
  • Gestionarea zonei Iași, Neamț, Suceava, Vaslui, Botoșani, Bacău, Focșani și identificarea de clienți în zona alocată.
  • Deține experiență în colaborarea cu distribuitorii.
  • De preferat, deține portofoliu de clienți în industria FMCG.
  • Implicat în întreg procesul de vânzare (negociere, prospectare piață, identificare oportunități de vânzare, ofertare produse, încheiere vânzare) minim 2 ani pe zona de EST a României.
  • Disponibil la deplasări.
  • Orientat către rezultate pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări într-un mediu competitiv.
  • Bun cunoscător al programelor Excel, Power Point.
  • Deține permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

​Responsabilități:
  • Consolidarea și realizarea vânzării împreună cu distribuitorii din regiunea alocată.
  • Merge pe teren cu agenții distribuitori.
  • Vizitarea de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄top clienți din fiecare județ.
  • Încasarea soldurilor.
  • Monitorizarea concurenței.
  • Propunerea de noi proiecte și implementarea proiectelor aflate în derulare.
  • Întocmirea de rapoarte de activitate zilnice și de routing săptămânal.
Te așteptăm să faci parte din echipa noastră! Împreună #TrecemRomaniapecurat! 🌱

Misavan este o companie cu experienta de peste 24 ani in Romania, in domeniul distributiei si fabricatiei de produse si solutii profesionale de curatenie.

Fiind in crestere si dezvoltare cautam permanent oameni talentati si ambitiosi, cu experienta in vanzari, pentru unul dintre puncte de lucru din orasele: Iasi, Vaslui, Suceava, Cluj Napoca, Constanta, Brasov, Bucuresti, Timisoara, Craiova, Braila, Alba Iulia, Baia Mare.

Incurajam comunicarea deschisa, apreciem spiritual inovator si recompensam performantele.

Procesul nostru de recrutare este unul facil si transparent:
- mediatizare posturi vacante selectare CV-uri interviu telefonic interviu fata in fata raspuns pozitiv - angajare / raspuns negativ - pastrare CV pentru oportunitati viitoare

Pentru cei interesati de un mediu de lucru ce favorizeaza acumularea de cunostinte, experienta si abilitati ii invitam sa ne trimita CV-ul la adresa de e-mail: recrutare@misavan.com.

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024