Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

MANAGER ZONA

EURO VIAL LIGHTING SRL
3 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Cerințe:
Experiență demonstrată în vânzările de echipamente și aparataj electric.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientat către atingerea obiectivelor și rezultate.
Cunoștințe tehnice solide în domeniul electric.
Capacitatea de a gestiona și dezvolta relații de afaceri de lungă durată.
Abilitatea de a lucra independent si in echipa.
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata.
Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare în zona alocată.
Identificarea și atragerea clienților noi în domeniul industrial și comercial.
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Construirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
Gestionarea și creșterea cotei de piață în zona de responsabilitate.
Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a identifica oportunități noi.
Monitorizarea performanței echipei și oferirea de suport și training pentru îmbunătățirea rezultatelor.
Asigurarea respectării politicilor și procedurilor companiei.
Realizarea rapoartelor periodice privind activitatea de vânzări și distribuție.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță
· Oportunități de avansare în cadrul companiei
· Training și dezvoltare continuă
· Mediu de lucru dinamic și susținător
· Mașină de serviciu, telefon mobil și laptop

Dacă sunteți o persoană proactivă, cu abilități remarcabile în vânzări și management de echipa, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Descrierea companiei

Euro Vial Lighting a luat fiinta in 8 martie 1996 si este o companie cu� sediul central in Constanta, cu capital integral privat romanesc, activand in domeniul distributiei de materiale si echipamente electrice.
Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Signify, Arelux, Redo, Elba, Gewiss, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB,Electroplast, Nexans etc.).�
Cu un portofoliu de produse mai mare de 50.000 referinte, din care peste� 7500 stocate în depozitele proprii, Euro Vial Lighting poate oferi solutii pentru fiecare segment al pietei sau pentru cerintele fiecarui client.
Euro Vial Lighting are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti si Iasi. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.

www.eurovial.ro
Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.