Gratis

MANAGER ZONA

S.C. POWER & FABULOUS GAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate (Economice sau Management);
- Experiența în vânzări sau pe o poziție similară constituie un avantaj;
- Capacitatea de a învăța și înțelege piața de profil;
- Perseverență și orientare spre rezultate;
- Cunoștințe de operare PC - MS Office;
- Abilități de comunicare, organizare și motivare a echipei.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Administrarea eficientă a resurselor punctului de lucru;
- Îndeplinirea cu sârguință a sarcinilor din fișa postului;
- Monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀constantă a obiectivelor proprii și ale sălii de jocuri;
- Interacționarea frecventă cu clienții pentru a obține feedback despre produsele oferite;
- Asigurarea confidențialității informațiilor accesate;
- Gestionarea relațiilor cu partenerii, clienții și beneficiarii;
- Respectarea și aplicarea normelor de Securitate și Sănătate în Muncă și PSI, și responsabilizarea
echipei în acest sens;
- Evaluarea periodică a performanțelor profesionale ale subordonaților;
- Propunerea de îmbunătățiri pentru activitatea punctului de lucru și creșterea performanțelor;
- Monitorizarea progresului față de obiectivele stabilite și redactarea rapoartelor lunare către
finanțatori, parteneri și beneficiari, respectând termenele contractuale;
- Asigurarea circulației informației și rezolvarea problemelor apărute;
- Întocmirea graficului de prezență lunar pentru personalul din subordine și monitorizarea
respectării acestuia;
- Organizarea concediilor de odihnă și a zilelor libere pentru personalul din subordine.
Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Lucrul într-o companie mare, cu standarde de calitate recunoscute;
- Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în domeniu, într-o echipă tânără și puternică.

FABULOUS GAMES este destinatia ideala de distractie si castig. Diversitate de jocuri si variante multiple de pariere. Toate noutatile in domeniul aparatelor de tip slot machine. Atmosfera deosebita este creata de un personal calificat si instruit sa satisfaca nevoile fiecarui jucator in parte.

Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 28 Iun. 2024