Gratis

Manager vanzari/ Consilier vanzari

Clarismart Consulting SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Studii medii (de preferat profil tehnic);

- Experienta de minim 3 ani in vanzari, preferabil in industria materialelor de constructii, cu expunere in segmentul B2B;

- Spirit organizatoric dezvoltat, proactivitate, bune abilitati de negociere;

- Orientare spre rezultat si atingerea obiectivelor de vanzari;

- Cunostinte bune utilizare MS Office;

- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Gestionarea si dezvoltarea relatiilor de business cu clientii existenti (persoane juridice) dar si identificarea de noi ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂clienti si oportunitati de dezvoltare a business-ului;

- Implementarea politicii comerciale si de marketing a companiei in zona alocata

- Negocierea contractelor comerciale conform politicii comerciale stabilite la nivelul companiei;

- Urmarirea incasarilor si respectarea termenelor agreate.

Beneficii oferite:

-Pachet salarial motivant

-Tichete de masa

-Echipament de lucru: autoturism, telefon, laptop

-Servicii medicale decontate de angajator

-Angajare pe durata nedeterminata.
Publicat 31 Iul. 2024 Reactualizat 31 Iul. 2024 Expiră 30 Aug. 2024