Gratis

Manager tura in restaurant

UPGRADE BURGER S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Manager de Tura dedicat și energic pentru a se alătura echipei noastre dinamice de la Hesburger. Dacă ai experiență în managementul echipelor și îți place să lucrezi într-un mediu rapid, te invităm să aplici!

Cerințe:
  • Experiență anterioară în managementul unui restaurant fast food sau într-un rol similar.
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan.
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv seara, în weekend și de sărbători.
  • Cunoștințe de bază de operare pe calculator.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Coordonarea și supervizarea activităților zilnice ale restaurantului în timpul turei alocate.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și servicii ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ale companiei.
  • Gestionarea și motivarea echipei de angajați pentru a atinge obiectivele de vânzări și satisfacție a clienților.
  • Monitorizarea stocurilor și plasarea comenzilor necesare.
  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat, conform normelor de siguranță și igienă.
  • Rezolvarea eficientă a problemelor și gestionarea situațiilor de urgență.
  • Realizarea de rapoarte zilnice și transmiterea acestora către managementul superior.

💼 Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Oportunități de avansare în carieră și creștere profesională
  • Recompense pentru performanțe remarcabile
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Flexibilitatea de a negocia numărul de ore potrivite pentru tine
Nu pierde ocazia de a face parte din echipa noastră și de a începe o carieră savuroasă la Hesburger!

Hesburger îți deschide ușile către o carieră plină de gust și satisfacții!

Burger-In Oy este o afacere finlandeză de familie, iar Hesburger este mândria noastră înregistrată. Cu restaurante în șapte țări și o echipă de peste 8000 de angajați, suntem dedicați să fim cel mai bun loc de muncă din industria fast-food-ului.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024